Zavolejte námPoptávka

Vyberte si své řešení ....

Nabízíme kompletní řešení pro firemní i osobní weby.

Tvorba webu

Nasloucháme potřebám klienta a přicházíme s vhodným řešením responzivního webu s ohledem na požadavky. Před začátkem spolupráce předkládáme klientovi několik návrhů webu. Snadná obsluha administračního prostředí.

Cena vytvoření webu:

začíná od 17 000,-.

Analýza a optimalizace

SEO optimalizace je důležitá součást kvalitní tvorby webu. Web se lépe zobrazuje v přirozeném vyhledávání a rychleji se načítá. Před SEO optimalizací webu, který jsme nerealizovali my, provádíme celkovou analýzu.

Cena webové analýzy:

pohybuje se od 4 000 – 10 000,-. 

(Záleží na rozsahu webu.)

Správa webu, zaškolení

Poskytujeme správu webu a to nejen námi postaveného. Pokud klient nemá čas, chuť nebo možnosti se pravidelně o svůj web starat, nabízíme i tuto službu. Pravidelné aktualizace a přidávání informací jsou důležitou součástí a jsou stejně důležité jako kvalitní tvorba webu. V jiném případě klientovi poskytujeme zaškolení do systému WordPress.

Cena správy webu:

 od 2 000,-/měsíc 

(Záleží na rozsahu webu.)

Hosting a zabezpečení

Poskytujeme zabezpečený hosting s pravidelnými kontrolami a aktualizacemi. Zabezpečený web je chráněn proti zneužití dat, vložení nevhodného obsahu a dalším nepříjemnostem. V neposlední řadě působí zabezpečený web na zákazníka důvěryhodným dojmem a je to jeden z pozitivních faktorů, které mají vliv na pořadí ve vyhledávání.  Klientovi zřídíme doménu a firemní emailové adresy. Webové stránky vždy zabezpečujeme protokolem https.

Cena hostingu:

 od 2 000,-/rok 

(Záleží na počtu kontrol.)

PPC kampaně

Propagace a reklama pomocí PPC kampaní je nedílnou součástí každého webu, který se potřebuje dostat ve vyhledávání na nejvyšší pozice. PPC kampaně nastavujeme, spravujeme a vše pravidelně konzultujeme s klientem.

Správa kampaní:

Poskytujeme za 3 000,-/měsíc.

Cena za dobíjení kampaní je pak velmi individuální.