Zavolejte námPoptávka

www.grafikaart.cz
GrafikaArt Studio
Stavíme weby a baví nás to!
Kdo jsme

Jsme kreativní společnost, která hledá zajímavá a nápaditá řešení pro každého klienta. Každý zákazník je pro nás priorita.

Tvorba webu - www.grafikaart.cz
Tvoříme
www.grafikaart.cz
Optimalizujeme
www.grafikaart.cz
Zabezpečený hosting
www.grafikaart.cz
Správa webu
Co děláme?
Kdo jsme?
Slider

Tvorba webu - www.grafikaart.cz
Tvoříme
www.grafikaart.cz
Optimalizujeme
www.grafikaart.cz
Zabezpečený hosting
www.grafikaart.cz
Správa webu
Slider

Správa webu

Správa webu je základ úspěšného fungování každých stránek. Klienti si často myslí, že postaví web a mají hotovo. Ale pokud si již dáme práci s vytvořením webu, nebo vynaložíme finanční prostředky a postavení webu zadáme firmě, chceme přeci, aby takový web rostl. Chceme, aby na náš web chodili lidé a potencionální klienti. 

Živý web

A to je jeden z důvodů proč svůj web musíme neustále plnit aktuálními informacemi, nabídkami a zajímavými texty. Aktivní pohyb na webu je jedním z důležitých faktorů, díky kterému se náš web pomalu propracovává výš a výš a lidé ho časem lépe naleznou. Ano časem, není to hned a je třeba trpělivosti a pravidelné pilné práce. Také již zmíněné texty nemohou vypadat, jak nás napadne. Mají svá pravidla, aby byly dobře čitelné a zajímavé a v neposlední řadě, aby se líbily vyhledávačům. Všechny faktory je třeba zohlednit, aby webu pomáhaly a ne mu škodily.

PPC nebo fulltext

Díky PPC kampaním se web dostane na lepší pozice ve vyhledávačích rychleji, ale na druhou stranu, jakmile přestanete platit, tak pozice zmizí. Kdežto práce s fulltextem a tedy ta zmíněná mravenčí pravidelná práce zůstává i po čase. A díky historii se výsledky i zlepší. Většinou se využívá samozřejmě obou strategií, ale to záleží na potřebě klienta.

Není čas nebo chuť ....

Klienti jsou mnohdy překvapeni a možná i zaskočeni. Jedni nemají čas a jiní nevědí jak svůj web spravovat. Mnohdy ani nechtějí. Je to i logické, všichni přeci jen nemohou dělat vše. A proto klientům tento servis poskytujeme. Správa webu se cenově velmi liší. Záleží na tom co klient požaduje. Někdy stačí pouze pravidelné texty, jiný web potřebuje kromě toho i pravidelné doplňování fotografií, událostí a podobně. Tyto podmínky se pak s každým klientem domlouvají individuálně.

Jelikož tvorba a správa webu je velmi rozsáhlé téma, snažíme se klientovi vysvětlit co nejvíce. Pokud se klient rozhodne zkusit si správu svého webu sám, vždy mu poskytneme zpětnou vazbu a jsme ochotni poradit i pomoci i po skončení kontraktu.